Lajmet
A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

admin

Aktiviteti ne shkollen Hajmel

“MESUES TE DASHUR GEZUAR FESTAT!” Eshte motoja e aktivitetit qe zhvillohet me date 7 mars 2013, ora 09.00, ne oborrin e shkolles se mesme Hajmel, me rastin e festave te 7 dhe 8 Marsit. Pjesemarres ne kete aktivitet jane nxenesit e shkolles fillore dhe te mesme ndersa organizatore eshte nendrejtoresha e kesaj shkolle, Zj. Leonora Prenga. clash of clans hack …

Read More »